Božetěchova 102a, 612 00 BRNO
+420 601 360 007
Kontaktujte nás

FYZIOTERAPUT S 25 LETOU PRAXÍ A CERTIFIKOVANÁ LEKTORKA ZDRAVOTNÍHO ČCHI-KUNGU

Eva Foltánová

Fyzioterapeut

O mně
Jmenuji se Eva Foltánová, jsem fyzioterapeut ,specialista na korekci páteře,odstranění bloků s 25 letou praxí v tomto oboru a certifikovanou lektorkou zdravotního ČCHI-KUNGU. Specializuji se nejen na terapii pohybového aparátu, ale i na relaxaci s tím spojenou. Pomohu vám odstranit bolesti a vrátit vám tak zpátky kvalitní život.Mým cílem je vytvořit alternativu ke klasickým rehabilitacím, kde je dlouhá čekací doba a krátký čas na terapii. Osobní přístup a vysoká profesionalita jsou pro mě velice důležité. Svých klientů si vážím a naslouchám jim. Mojí největší odměnou je vaše spokojenost a vaše zdravá záda bez bolesti.

25 let praxe

Během mé dlouhé praxe jsem pochopila,že problémy lidského těla mohou mít i jiné příčiny.

Proto jsem svoji praxi rozšířila o jedinečné a vysoce účinné další terapie,které problémy řeší dalším alternativním způsobem.

Ráda bych Vám tak dala do rukou další možnosti být zdravější a štastnější.

Mé služby pro Vás se tak skládají ze tří pilířů:
1.Fyzio komplexní terapie
2.Fotobiomodulační terapie
3.Lekce zdravotního Čchi-kungu.

Jednotlivé pilíře jsou už i sami o sobě velmi účinné.Lepších a trvalejších výsledků však dosáhnete propojením všech částí pilířů.

Budu se na Vás moc těšit.
Eva Foltánová

NABÍZENÉ SLUŽBY

Fyziokomplexní terapie

Fyziokomplexní terapie je vhodná pro klienty s bolestmi v oblasti krční, hrudní nebo bederní páteře. Tato terapie se skládá hned z několika účinných procedur. Díky této komplexnosti je léčba velmi efektivní a má okamžitý výsledek. Není třeba ji opakovat po krátké době jako u klasických rehabilitací.

Fotobiomodulační terapie

Fotobiomodulace je certifikovaná a medicínsky schválená léčba světlem, při které za pomoci intenzivního proudu modrého, červeného a infračerveného záření s optimalizovanou vlnovou délkou dochází ke spuštění regeneračních a hojivých procesů v lidském těle.

Čchi-kung

Čchi-kung je spolehlivá cesta k lepšímu zdraví a náladě, energii a vyrovnané mysli. Původ čchi-kungu se nachází v Číně a jedná se o cvičení podobné například joze.